English

🇵🇱 Polscy fairphonerzy

Temat dla polskich Fairphonerów.

Czy jest tutaj ktoś z Polski, kto posiada, bądź ma zamiar kupić FP?

6 Likes

Mam FP3+, jestem w Polsce, bylem w polsce kiedy kupowalem, ale nie jestem Polak :slight_smile:

Jestem Polak, mam FP3 ale nie mieszkam w Polsce :slight_smile:

Mam FP2 ale nie mieszkam w Polsce :slight_smile:

To teraz w sumie chyba powinienem zedytować posta, tzn. Czy jest tutaj ktoś polskojęzyczny, kto posiada, bądź ma zamiar kupić FP? :stuck_out_tongue: Zabawne jest to, że jedynie Polacy mieszkający za granicą oraz obcokrajowcy mieszkający w Polsce używają FP się odezwali do tej pory :stuck_out_tongue:

Ja się przymierzam, ostatnio obniżyli cenę wysyłki do Polski i coraz mocniej się zastanawiam. Jednak to byłby mój pierwszy telefon wart więcej, niż 1000 zł, do tego od zawsze wydawanie 2k zł na telefon wydawało mi się złe i niezgodne z moją minimalistycznością. Jakbym miał sobie kupić jakiś zwykły smartfon za tyle kasy, to nigdy w życiu. Jednak tutaj jest aspekt etyki, naprawialności i mudołowości oraz z drugiej strony - na niekorzyść - słaba wodoodporność (przynajmniej na podstawie wypowiedzi na tym forum)

@Cesco_van_Gool to super, mam nadzieję, że Ci się podoba w Polsce :wink: W którym mieście mieszkasz, tak z ciekawości?

Witam, Nie mieszkam w Polsce, ale jestem “polskojezyczny” jak to napisales, mam FP3 juz ponad miesiac i jak narazie jestem zadowolony, poza kilkoma problemami o ktorych mozna przeczytac na forum a ktore mam nadzieje, ze zostana naprawione w przyszlosci.

Zawsze jest też opcja kupna używanego telefonu. Zawsze lepiej niż kupno nowego, nawet etycznego :wink:

This topic was automatically closed 182 days after the last reply. New replies are no longer allowed.